Ankara arkadaşlık sitesi

Ankara ucretsiz arkadaşlık sitesi
ücretsiz arkadaşlık sitesi

Ankara arkadaşlık sitesi

Öncelikle siz değerli ziyaretçilerimiz sitemize hoşgeldiniz.

Sitemiz siz değerli Ankara arkadaşlık sitesi arayan misafirlerimize en uygun arkadaşı bulmanızda yardımcı olmak sizlerin birbirinizle sohbet etmenizi ve tanismaniza vesile olmak için kurulmuştur.  Tiktakarkadas.com sitemiz tamamen ücretsiz arkadaşlık sitesi hizmeti sunmaktadır. Ankara ve çevresinden Ankaradan arkadaş arayanlar en uygun arkadaşı sitemizde bulmanız dileğiyle.

Ankara arkadaşlık siteleri ve bizim sitemiz reelde karşı tarafa açılamayan reelde istediği arkadaşı bulamayan bulsa bile konuşmaya cesareti olmayan veya fırsatı olmayan bay ve bayanlar için düşünülüp kurulmuştur. Arkadaşlık sitesi olan sitemize üye olabilirsiniz. Sitemizde neler yapabilirsiniz. Tiktakarkadas.com arkadaşlık sitemizde  neler yapabilir ve nelerden yararlanabilirsiniz.

  1. Arkadaşlık sitemize ucretsiz üye olabilirsiniz.

  2. Arkadaşlık sitemize üye olmadan da ilanlar yayinlayabilirsiniz. Fakat üye olmadığınız taktirde sitemizin sohbet bölümündeki online insanlarla sohbet edemessiniz.

  3. Üye dugunuz taktirde sitemizde ilan verebilirsiniz. Sitemizin sohbet kısmında online sohbet eden bay yada bayanlarla tanışabilirsiniz.

  4. Tiktakarkadas.com sitemizde bulunduğunuz şehirden bayan yada bay arkadaşlarla tanışabilirsiniz.

  5. Tüm hizmetler ücretsiz olup sizlerden kesinlikle ücret talep edilmez.

Ankara ucretsiz arkadaşlık sitesi
Ankara ucretsiz arkadaşlık sitesi

Ankara Arkadaşlık ilanları ve Sohbet

Sitemizin Sohbet ve ilan kategorilerini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. İlan kısmında arkadaş arayan bayan ve bay üyelerimizin ilanlarını okuyup kendinize en uygun ilan sahibiyle sohbet edebilir tanışabilirsiniz.

Ankara arkadaşlık sitemizde uyulması gereken kurallar

Sitemizde kesinlikle argo kelimeler kullanılamaz.

Arkadaşlık sitemizde huzur bozucu sohbete ve ilanlara izin verilmez.

İnsanlarla tanışmak için saygılı olmak gerekir. En kotu insan bile karşı taraftan saygı bekler. Kimseyi yargılamayıniz. Kimsenin hayatını bilemeyiz sizin bile bu sebeple özel muhenbetlerinize karışmayız fakat özel muhabbetlerinizi genel sohbet ve ilanlara katmayiniz.

Ankara arkadaşlık sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler.

Sizde ilan kısmından ilan verin belkide birileri sizlerle iletişime geçmek isteyecektir.

Ankara arkadaşlık sitesi, arkadaşlık sitesi, ücretsiz arkadaş ara, bayan arkadaş Ankara, Ankara bayan, Ankara erkek arkadaş, kız arkadaş sitesi, Ankara sohbet sitesi, Ankara ilan, ücretsiz ilan ver

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın