Arkadaş Arıyorum İsmim Seda 

Arkadaş arıyorum ismim seda
Arkadaş arıyorum ismim seda

Arkadaş Arıyorum İsmim Seda

İsmim Seda Arkadaş Arıyorum. Üye olmadan bir arkadaşlık sitesi bulmak çok zordu ama iyi ki burası denk geldi. Şimdi görelim. Kimler neler yazacak. Yaşımdan kaynaklı gözünüzde biraz canlanayım isterim. Sarı saçlıyım, boyum uzun ve elbette bakımlıyım. Yani beni beğeneceğinizi umuyorum. Kendime bakarım yani. Bakımsız kadın yoktur ki zaten. Neyse burası pek önemli değil. Bunun dışında birkaç şey daha var. Alınganım ben söylemeden edemeyeceğim.

Arkadaş arıyorum ismim seda
Arkadaş arıyorum ismim seda

Arkadaş Arıyorum Biraz Alınganım

Gerçekten şakasına bile bir şey söylense hemen alınıyorum arkadaşlar. Ciddi arkadaşlık ilanları arayışında olanlar bunları dikkate alsın lütfen. Bu benim suçum mu bilemiyorum da kötü bir huy olduğuna eminim. Alttan alın yani olur mu? Telefonumu da vereceğim merak etmeyin sözüm olsun. Başka ne denir ki işte arkadaş arıyorum diye buradayım. Güzel bayan olmanın verdiği cesaretle herkese şans vermiş olacağım. Son olarak da ilk muhabbette evlilik konusuna girmeyelim.

 

arkadaş arıyorum, bayan arkadaş, seda arkadaş arıyor, bayan arkadaş, arkadaşlık sitesi, ciddi bayan arkadaş, erkek arkadaş

1 yorum

Bir Cevap Yazın