Evlilik Arayan İsteyen Dul Bayanlar

Evlilik Arayan İsteyen Dul Bayanlar

evlilik isteyen dul bayanlar
evlilik isteyen dul bayan Dilek

Dilek ben arkadaşlar. İyisiniz umarım. Evlenmek isteyen dul bayanlar telefon numarası arayanlar için buradayım. 35 yaşındayım. 3 yıldır dulum. Çocuğum yok. Sevgili aramıyorum aslında. Evlenecek bir kişi arayışındayım. Yaşamış olduğum evliliğimden ağzım yandığı için daha dikkatli ve seçerek bir arkadaşlık kurma adına buraya ilan vermeyi uygun buldum. İletişime geçmek isteyenlere vereceğim telefonumu. Bunun dışında tanışmak ve konuşmak için lütfen mesajlarınızı gönderiniz. Her zaman en iyisi olsun isterim. Haliyle en iyiye ulaşmak için de elimden geleni yaparım.

Ciddi Evlilik Düşünen Dul Bayanlar

Evlenmek isteyen dul bayanlar her zaman sevgi doludur. Çünkü bir kez evlenmişlerdir ve nasıl davranması gerektiğini iyi bilir. Bunun dışında ciddi evlilik düşünen dul bayanlar konusunda gelen tekliflere bakıyorum hepsi ayrı güzel. Romantik erkeklerden hoşlanırım açıkçası. Bir kadın daha ne isteyebilir mi? Öyle parada falan gözüm yok. Huzur istiyorum ya ben başka bir şey değil. Ayrıca dul evlilik sitesi üzerinden bana ulaşanlara da dönüş yapıyorum. Umarım buradan da ciddi arkadaşlar bana yazacaktır. Abuk subuk saçma sapan mesaj atacak olan kişiler kesinlikle yazmasın.

Evlenmek İsteyen Dul Bekar Bayanlar

Evlenmek isteyen dul kadınlar bakımlıdır, güzeldir. Bunu size ispatlayabilirim arkadaşlar. Ama önce mesajları görmem lazım. Gün içinde neler mi yapıyorum? Kitap okuyorum, işime gidip geliyorum. Sinemaya gidiyorum. Artık orada duruyorum. Tek başıma nereye kadar? Sinemaya gidiyorum etrafımda sevgili bir sürü çifti görünce içim burkulmuyor değilim. İnsan bazı şeylerin özlemini çekiyor ister istemez. Ben böyle biriyle arkadaş olamam önce tanışacağım konuşacağım. Sonra şartlarımız uygunsa bir arkadaşlık sürecimiz olmuş olur. Evlenmek isteyen dul kadınlar konusunda benimle kuracağınız iletişim kurarken saygıyı elden bırakmamanızı rica ediyorum. Ağırbaşlı insanların yeri bende çok ayrı.

Çok da uzatmanın anlamı yok arkadaşlar. Mesajlarınızı yazın. Kriterlerimi az çok anladınız. Uyum sağlamasanız bile yazın belki anlaşırız. Dul olmam sizin için bir sorunsa bir şey demem. Yine de şansınızı deneyim derim ben. Dul evlilik siteleri sayesinde gelen tekliflerin haddi hesabı yok. Bakalım kiminle arkadaş olacağım.

evlilik arayan dul bayanlar
evlilik arayan dul bayanlar

Ücretsiz Dul Evlilik Sitesi

Dul bayan arıyorum diyenlerin de yazmasını istiyorum aslında. Her evlilik öncesi sohbet önemlidir. Elbette önceliğim kendi kriterlerime uyan erkeklerle sohbet etmek. Bunun dışında herkes ne düşünürse düşünsün yani bu işler öyle aceleye gelmemeli. Ayrıca insanların nasıl bir yapıda olması gerektiğini biliyorum. Bana göre bir erkek önce saygılı olmalı, sevgi beslemeli ve her zaman dürüstlükten yana olmalıdır. Buna ek olarak var olan sevgiyi korumalı. Güven vermeli tamam mı? Bunun dışında kalanlarla sadece sohbet ederim arkadaş olurum ama evliliği düşünmem.

Evet durum bundan ibaret işte söylediklerimi savunuyorum. Yeter ki mesaj atın bana sonrasına bakacağız birlikte. İnsanlar yalnız kalabilir, üzgün olabilir falan filan ama doğru insanı bulma noktasında sabırlı davranmak gerekiyor. Bayanları üzecek kıracak bir yapıdaysanız mesaj atmanıza kesinlikle gerek yok bilin istedim. Evet bir de heyecanlı bir kadın olduğum için mesajlarınızı bekliyor olacağım. Anında dönüş yaparım o konuda sorun yok ama şuna karar verin önce  dul bir bayanla evlenmek istiyor musunuz?

5 thoughts on “Evlilik Arayan İsteyen Dul Bayanlar

  1. antalya emrah güven içinde görüşmek birliktelik yaşamak isteyen her yaştan ciddi bayanlar arayabilir
    0531 365 08 20

  2. Selamünaleyküm. Ankara. Keçiörenden. 36. Yaşında. 1.78. Boy. 68. Kiloda. Olgun.. Beyim. Koç. Burcuyum. Ailemle. Yaşıyorum. 05427114758. Mekanikciyim. Teknikerim. Gerçekten. Niyeti.. Ciddi. Olan. Kendine. Güvenen. Evlenip. Yuva. Kurmak. İsteyen. Çıkarcı. Menfaatçi. Olmayan. Neşeli. Güleryüzlü. Anlayışlı. Samimi. İçten. Bakımlı. Hoş. Ankara. Ve. Yakın. Çevreleri. En. Az. Benimgibi. 1. Evlilik. Yapmış. Kesinlikle. Çocuğu. Olmayan. Merhametli. Vicdanlı. 1. Bayanla. Tanışmak. Kısmetse. Evlenmek. İstiyorum. Yurtdışı. Mekodonya. Ukrayna. Yunan. Rus. Dolandırıcılara. Aslaa. Cevap. Yook. WhatsApp. Profil. Resmi. Olmayan. Korkak. Boş. Profillere. Asla. Cevap. Yook. Ekleyin. Kendinizi. Tanıtıcı. Mesaj. Atın. Arayın. Tanışalım. Bekliyorum 05427114758

  3. Ben 32 yaşındayım bekarım bakımlı bayanlarla tanışmak istiyorum WhatsApp numaram bu sıfır beş yüz otuz dört sekiz elli elli bir altmış üç 05348505163

  4. Slm evlenmek istiyorum çocuksuz dul kız farketmez yaş 30 veya 35 aralığı benim yaşım 38 bilginize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir