İsmim Melek Erkek Arkadaş Arıyorum

Melek Erkek Arkadaş Ariyor
Melek Erkek Arkadaş Ariyor

İsmim Melek Erkek Arkadaş Arıyorum.

İstanbul ve Cevresi Bakımlı, Dürüst ve Kendine güvenen bir beyfendi ile tanışmak gezmek eylenmek mutlulugu paylaşmak istiyorum.

Melek Erkek Arkadaş Ariyor
Melek Erkek Arkadaş Ariyor

İsim : Melek

Yaş : 39

Şehir : İstanbul

Ülke : Türkiye

İsmim  Melek, 39 yaşındayım. Bakımlı güzel ve temiz bir kadınım. Benimle tanışacak olan erkek arkadaşında temiz ve bakımlı olması gerekir. Canım sıkıldığında televizyonda evlilik programları izlemeyi severim, bazen müzikle uğraşırım. Genel olarak eğlenmeyi ve hayatın tadını çıkartmayı severim ve yanımdaki arkadaş, eş, dost, yada sevgiliminde  benimle bu düşüncede olmasını isterim. Yani boşuna zorluk çıkartmasın.. Sapıtmadığı sürece alkol ve sigara içebilir tabii ki eğer ciddi düşünürsek ve çocuğumuz olursa asla! Onların zehirlenmesine göz yumamam bu hoş bir şey değil bilirsiniz..

Zaten düşüncesi naif ve güzel erkekler doğruyu bilir ve yapmazlar. Onlara güveniyorum ben eğer sizde benden bir şey istiyorsanız yazın tanışalım anlaşır uyuşur belki kafamız sonrasında buluşuruz. Hayat süprizlerle dolu öncelikler biraz sohbet etmemiz gerekli güven açısından.

 

tiktak arkadas, bayan arkadaş, melek erkek arıyor, erkek arkadas ariyorum, erkek arayan abayan, bayan arkadaslik ilanlari

1 yorum

Bir Cevap Yazın