İstanbul Bayan Arkadaş Sitesi

Istanbul-bayan-arkadas
Istanbul-bayan-arkadas

İstanbul Bayan Arkadaş Sitesi

Merhabalar. Kübra ben. İstanbul bayan arkadaş arıyorum diyenler burada mı acaba? Buradaysa bana hemen mesaj atabilir. Çünkü ben de arkadaş arıyorum. Sonuç itibariyle bulacağım arkadaşla güzel günler geçirmek amacındayım. Dostluk, arkadaşlık yaparken belki de ciddi bir sürece adım atacağız bunu kimse bilemez. Her neyse İstanbul’da bayan bulma amacında olanları bekliyorum.

Istanbul-bayan-arkadas
Istanbul-bayan-arkadas

Benim yaşım 34. Güzel ve bakımlı bir bayanım. Kendime olan ilgim hiç bitmedi ve bitmeyecek. Gerçi o konuda biraz ısrarcıyım da. Yani mesleğimden dolayı. Güzellik uzmanıyım ben. Kendi işimi yapıyorum. Halim vaktim yerinde. Taliplerim de artıyor zamanla ama ben çekildim köşeye. Biraz kafamı dinledim ve şimdi yeni bir ilan açıyorum gördüğünüz üzere. Kendine güvenen arkadaşlar mesaj atabilir.

İstanbul Bayan Arkadaş İlanları

Bayan arkadaş arayanlar beni çok bekletmesin. Biraz sabırsızım aslında. Her geçen gün bu sabrım katlanarak azalıyor. Bu nedenle arkadaş bulduktan sonra güzel bir gelecek kurma hayalim de olabiliyor. Ama dediğim gibi önceliğim arkadaşlık yapma. Gerisi kendiliğinden olur ya da olmaz sorun değil. Bekarım ve daha önce evlenmedim. Sanırım kendime uygun adayı bir türlü bulamadığımdan dolayı.

İşinde gücünde bir bayan olarak yaşadığım ne varsa sonuna kadar arkasındayım. Peki ne mi yaşadım? Her yeri gezdim, bol bol kitap okudum ve hala okumaya devam ediyorum. Çok güzel fotoğraf da çekiyorum. İstanbul’u o kadar güzel anlayabildim ki burada yaşanan aşklar da heyecanlar da kusursuz.

İstanbul Bayan Arkadaş Arayanlar

Bayan Arkadaş Arıyorum İstanbul diyenlerin de benim gibi önceliğim burada yaşayanlar olmalı. Mesajlarınızda kendinizi tanıtabilirsiniz. Numaranızı da atabilirsiniz ama 2-3 kelimeyle tanıyayım sizi. Öyle hemen al bu numaram bana yaz derseniz olmaz arkadaşlar. Neyse benden bu kadar var mı bir isteğiniz? Varsa yazabilirsiniz. En kısa sürede görüşürüz umarım. Tanışıp Tatile gitmek istiyorum

Bayan Arkadaş arayan erkek arkadaşlarımızın cevaplarını bekliyorum. Kendinize iyi bakın umarım tanışma şansımız olur. Teşekkürler..

 

Kendime Erkek Arkadaş Arıyorum Telefon Numaram

Selam. Nasılsınız bakalım? Ben çok iyiyim. Öncelikle Leyla ben. Kendime Erkek arkadaş arıyorum telefon numaram da var Erkek arkadaş istiyorum tabi ki. Ancak bunun için önce mesajlarınızı görmem gerekiyor. Mesajlarda…

Kendime erkek arkadaş arıyorum derken gördüğünüz üzere şaka yapmıyorum. Yoksa Erkek arkadaş arıyorum seri ilanlar gibi ilan neden açayım. Bu konuda çok ciddiyim ben. Teklifleriniz de ısrarcı olmanıza gerek yok. Telefon numaramı da vereceğim hemen. Sesimi duyunca heyecanlanmayın ama lütfen. Bir de beni görünce kısa sürede aşık olmamanızı istiyorum. Sohbetimizi edelim önce olur mu? Aşk konusunda tecrübeliyim merak etmeyin. Kimseyi yarı yolda bırakacak biri de değilim. Bu nedenle günden güne artan yalnızlığıma artık son vereceğim umarım. Son bir şey daha var. Güzel olduğum kadar insanların derdini sabaha kadar dinleyebilme özelliğine de sahibim. Bol bol konuşuruz yani merak etmeyin. Kendime Erkek Arkadaş Arıyorum telefon numaram diye ilan açtım herkesten mesaj bekliyorum..

 

istanbul bayan arkadas, bayan arkadaş arıyorum, istanbul arkadaşlık sitesi, erkek arkadaş istanbul, arkadaş arıyorum

1 yorum

Bir Cevap Yazın