İstanbuldan Arkadaş Arıyorum

sevgili arkadaş arıyorum
sevgili arkadaş arıyorum

İstanbuldan Sevgili Arkadaş Arıyorum

Selam öncelikle kendimi sizlere tanıtmak istiyorum. Tanıtayımki dogru insanı bulabileyim. İstanbulda yaşıyorum. Bekarım yaşım 32 ve yalnız yaşıyorum.  Benim önceliklerim var. saygı cok önemli dürüst olmalı ve temiz bakımlı olmalı görüşeceğim insan. Aşka hem inanırım hemde inanmam aşk karmaşık bir duygudur. Aşkı aramıyorum kendiliğinden gelirse geri cevirmem amma hayat cok sıkıcı ve yalnızlık kötü bu sebeple bana erkek arkadaş lazım.

Maddi anlamda sorunlarım yok kendi kendime rahatca yetebiliyorum. Boş zamanlarımda birlikte vakit gecirebileceğim Temiz eylenceli bir sevgili, arkadaş arıyorum. Benimle tanışmak arkadaş olmak isteyen beyler cevaplarınızı bekliyorum.

sevgili arkadaş arıyorum
sevgili arkadaş arıyorum

İsim: Demet

Yaş: 32

Şehir: İstanbul

Medeni Hal: Bekar

Cevaplarınızı bana yazın düzgün ve kötü cümleler kurmayınız. cevap yazan beylerle iletişime gececeğim içlerinden saygılı olan bir erkekle reel olup tanışacagım.Bu sebeple ne olur düzgün cevaplar yazın kendinizi tanıtın var ise iletişim için Skaype. yada telefon numaranızı yazın.

kendimi sizlere kısa öz tanıttım sıra sizlerde Tanıtıcı mesajlarınızı bekliyorum.

 

aşk arıyorum, istanbuldan erkek, erkek arıyorum, erkek arkadaş, sevgili arıyorum, bayan arıyorum, bekar bayan, istanbuldan bayan, bayan ara, bayan bul, erkek arayan bayan, istanbuldan arkadaş ara

6 yorum

 1. Sema hanım,
  Bendeniz Emrah Aydın
  Bekarım, 39 yaşındayım
  Gönül değerleri ile sevginin hakikatini aradığım için yalnızlaştım. Dürüstlük, içtenlik, samimiyet ve güven sunmak ve sunduğum bu değerlerle bir gönülde ışıltıya sebep olmak, sevgi ve değer kazanıp hayatımı bir gönülde bütün halde onunla dostça tamamlamak istiyorum. Dosta hasretim evvela, gerçek bir sevgiye….
  Gezmeyi severim, en güzel en huzurlu yerleri. Ama güzel oldukları için değil sevdiğimin ruhunda yaşayacağı parıltıyla besleyebilmek için..
  Acı ve kederin paylaşılmasını severim samimiyetle. Yükünü alıp, karanlıkları sevgiye çevirip gönülde buluşabilmek için.
  Tokat atsa sevdiğim diğer yanağımı dönerim. Hançerlese sarılırım. Çünkü gönüldeki ışığı daim bilir gönülden bağ kurarım. Bilirim ki aklın binbir türlü kibirli korku dolu kusurlu oyunlarına rağmen nihayet gönüllerdeki hakikat olacaktır. Yeter ki gönlünde sevgi kazanmış olayım…
  Beraberce planlar yapmak hayaller kurup gerçekleştirmek… Kendimizce bir dünya kurup inşa etmek istiyorum. Aşkla yaşayıp aşkla gözleri yummak istiyorum.
  Yaşım 39 ama ne sevgili aradım ne eş. Hep dost aradım gönülden/şemsimi aradım.. Artık bir eş arıyorum. Hovardalık, tavlama yapamıyorum. Pazarlayamıyorum kendimi. Tanışamıyorum. Çünkü öne çıkan hep benlik. Bu sayede önce gönlümü açığa vurup tanışmak istiyorum.

  Memleketim Samsun, şu anki ikametim Trabzon. maddi olarak orta halliyim.
  Tanışmak isterim. İçimde bir sıcaklık/hasret/muhabbet uyandı.

  506 596 3635
  Emrahaydinx@gmail.com
  İnstagram: fiheng

  Umarım bir fırsat verir bir muhabbet için dahi olsa dönüş yaparsınız.
  Saygılarımı sunuyorum.

Bir Cevap Yazın