İstanbuldan Arkadaş Arıyorum

İstanbuldan Sevgili Arkadaş Arıyorum

Selam öncelikle kendimi sizlere tanıtmak istiyorum. Tanıtayımki dogru insanı bulabileyim. İstanbulda yaşıyorum. Bekarım yaşım 32 ve yalnız yaşıyorum.  Benim önceliklerim var. saygı cok önemli dürüst olmalı ve temiz bakımlı olmalı görüşeceğim insan. Aşka hem inanırım hemde inanmam aşk karmaşık bir duygudur. Aşkı aramıyorum kendiliğinden gelirse geri cevirmem amma hayat cok sıkıcı ve yalnızlık kötü bu sebeple bana erkek arkadaş lazım.

Maddi anlamda sorunlarım yok kendi kendime rahatca yetebiliyorum. Boş zamanlarımda birlikte vakit gecirebileceğim Temiz eylenceli bir sevgili, arkadaş arıyorum. Benimle tanışmak arkadaş olmak isteyen beyler cevaplarınızı bekliyorum.

sevgili arkadaş arıyorum
sevgili arkadaş arıyorum

İsim: Demet

Yaş: 32

Şehir: İstanbul

Medeni Hal: Bekar

Cevaplarınızı bana yazın düzgün ve kötü cümleler kurmayınız. cevap yazan beylerle iletişime gececeğim içlerinden saygılı olan bir erkekle reel olup tanışacagım.Bu sebeple ne olur düzgün cevaplar yazın kendinizi tanıtın var ise iletişim için Skaype. yada telefon numaranızı yazın.

kendimi sizlere kısa öz tanıttım sıra sizlerde Tanıtıcı mesajlarınızı bekliyorum.

 

aşk arıyorum, istanbuldan erkek, erkek arıyorum, erkek arkadaş, sevgili arıyorum, bayan arıyorum, bekar bayan, istanbuldan bayan, bayan ara, bayan bul, erkek arayan bayan, istanbuldan arkadaş ara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir